הזמן נסיעה עכשיו

כתבות ומאמרים

תחבורה משדה תעופה בבודפשט

להזמנת שירותי העברות משדה התעופה בבודפשט לבית המלון  ישנם יתרונות רבים,
בניגוד לשימוש בתחבורה הציבורית בבודפשט (שבדרך כלל לא מגיעה עד יעדכם הסופי). שירותי העברות שאטל בבודפשט לוקחים אתכם עד בית המלון או הכתובת, חוסכים לכם זמן יקר וכסף(לעיתים אוטובוס או רכבת לכלל הנוסעים יוצא פחות משתלם מהעברה פרטית) ומאפשרים לכם להתחיל את החופשה בבודפשט בצורה החלקה ביותר וברגל ימין.
בנוסף המחיר אותו אתם מקבלים הוא קבוע מראש ולא ניתן לשינוי במידה וישנם פקקי תנועה או כל גורם לא צפוי אחר ולרוב זול יותר ממונית משדה התעופה בבודפשט.
כשאתם מזמינים שירותי תחבורה בבודפשט הנחיתה תהיה רכה יותר בעיקר משום שבאולם מקבלי הפנים בשדה תעופה בבודפשט ימתין לך נציג מקומי, אדיב וידידותי שמכיר את כל נסתרות העיר ויכול לספק מידע עדכני וטיפים להמשך החופשה בבודפשט.
כל החברות והנהגים עמם אנו עובדים בעלי רישיון והסמכה מתאימים של עיריית בודפשט עם אישורי כניסה מתאימים לשדה התעופה בבודפשט וכך אתם מבטיחים שלא תעלו להסעה עם "חאפרים" ללא כיסוי ביטוחי מתאים.
אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תחבורה בבודפשט , עם תמיכה טלפונית של 24  להעברות פרטיות בבודפשט וזמינים לפתור כל תקלה אשר ארעה בזמן אמת.
בכל בקשה לשירות העברות משדה התעופה בבודפשט   לעיר אחרת בהונגריה או באירופה, בתחבורה לקבוצות בבודפשט או אוטובוס בבודפשט , אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות עמוד "צור קשר" או במייל info@cityride.co.il ונחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי(בדרך כלל תוך פחות משעה ולכל המאוחר עניין של שעות ספורות).
אפשרי להזמין גם רכבים גדולים בבודפשט משמונה אנשים ועד אוטובוסים

להזמנת העברות פרטיות ושאטל משדה התעופה בודפשט (26  יורו לרכב של עד 4 נוסעים) לחץ כאן.

הזמן נסיעה עכשיו