יעדים באירופה

יעדים באמריקה

יעדים באסיה

לא מצאתם את היעד הנדרש?
לכל שאלה – צרו עימנו קשר

מאמרים אחרונים מהבלוג

העברות בעולם בתקופת קורונה

העברות תקופת קורונה

 

תקופת הקורונה מעמידה אתגרים חדשים בכל מה שקשור לעולם הנסיעות. ישנן מגבלות רבות להכנס למדינות מסויימות ולעיתים המון דרישות ותנאים שיש לעמוד בהם כדי להגיע ליעד המיוחל.
בתוך כל המערבלות הביורוקרטית קיים גם מרכיב של חשש וחוסר וודאות. ישנו חשש מטיסה מלאה בנוסעים, שהייה בשדה תעופה הומה אדם ומגוון חששות בהגעה ליעד עצמו.

חברות התעופה, בתי המלון, אטירקציות ורשויות מקומיות במדינות השונות עושים ככל יכולתם כדי להבטיח שהייה בטוחה. כל נותני השירות ביצעו התאמות רבות בהתאם להגבלות המקומיות כדי להמשיך והפעיל את העסקים בבטחה. כידוע, הדגש הגדול ביותר הינו בנושא של ניקיון וריחוק חברתי.

ענף ההסעות, כמו יתר ענפי התיירות, ביצע התאמות רבות כדי לעמוד בכלל התנאים ולהבטיח לנוסעים שירות בטוח. אנחנו ב"סיטירייד" ערכנו את השינויים הללו בכלל היעדים בהם אנחנו פועלים.
הרכבים שלנו עוברים ניקוי וחיטוי מדי יום וגם חיטוי באזורי המגע המשמעותיים בין נוסע לנוסע כמו ידיות של דלתות, חגורות ביטוחות וכו'.

הנהגים שלנו עוטים מסיכה בהתאם להנחיות המקומיות ודואגים לחטא את ידייהם לאחר מגע עם כבודה.
הנהגים עושים את כל הניתן כדי לשמור על ריחוק חברתי נדרש ואנחנו עומדים במגבלות של כמות הנוסעים המותרת ברכב בכל יעד.

בחירה בהסעה פרטית אמצעות שירות העברות תחסוך נסיעה מיותרת בתחבורה הציבורית הצפופה ותעזור לכם להגיע ליעד בנוחות ובבטחה.

כולנו תקווה שתקופת הקורונה תחלוף במהרה ונוכל לחזור לנסוע באין מפריע ברחבי העולם. בנתיים, אנחנו מצידינו מבטיחים לעשות את כל הנדרש כדי לספק שירות טוב, איכותי וסטרילי ככל שניתן!

 

הזמן העברות עכשיו

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Twitter
CITYRIDE

CITYRIDE