יעדים באירופה

יעדים באמריקה

יעדים באסיה

לא מצאתם את היעד הנדרש?
לכל שאלה – צרו עימנו קשר

מאמרים אחרונים מהבלוג

תחבורה בארצות הברית

העברות משדה התעופה, מוניות והסעות בכל מקום בעולם | CityRide

למרות היותה מדינה ענקית דרכי התחבורה בארצות הברית אינן רבות, אמצעי התחבורה הנפוץ ביותר הוא הרכב הפרטי ובשל כך השימוש בתחבורה ציבורית כמו הרכבת והאוטובוס אינו כל כך נגיש ונוח לשימוש,

הרכבת בארצות הברית משמשת בעיקר לנסיעות ארוכות ממדינה למדינה ומחיר הכרטיס לנסיעה בודדת אינו משתלם בדרך כלל.

שירותי האוטובוס הפנימיים בכל עיר נמצאים בשימוש בעיקר אצל האוכלוסייה החלשה אשר אין ביכולתה להחזיק ברכב פרטי ולכן ברוב הערים קווי האוטובוס עוברים בתדירות נמוכה מאוד ומשרתים אזורים מצומצמים ביותר.

רוב שדות התעופה בארצות הברית ובמיוחד בערים הגדולות נמצאים מחוץ למרכזי הערים מה שהופך את המוניות ליקרות ולא רלוונטיות ואת התחבורה הציבורית למסורבלת ולא נוחה.

בסיטי רייד אנו מציעים לכם פתרון אשר יעזור לכם להתחיל את הטיול בדרך הנוחה, הזולה והקלה ביותר.

כמעט בכל עיר גדולה בארצות הברית אנו מציעים שירותי שאטל משותף משדה התעופה ליעדכם בתוך העיר.

שימוש בשירות השאטל שלנו בארצות הברית בין אם אתה נוסע אחד או קבוצה של נוסעים מספק את הפתרון הטוב ביותר להעברה משדה התעופה לבית המלון או היעד אליו אתם מעוניינים להגיע ועוזר לכם להימנע מבזבוז זמן מיותר שלרוב מלווה במשקלם הכבד של המזוודות אותם אתם סוחבים.

לנוסעים אשר מעוניינים להגיע באופן פרטי משדה התעופה למלון אנו מציעים גם שירותי העברות פרטיות מרוב שדות התעופה בארצות הברית במחירים מיוחדים ונמוכים מאלו של נהגי המוניות במקום עצמו. עם נחיתתכם והיציאה אל אולם קבלת הפנים ימתין לכם נהג אשר נושא שלט עם שמכם ויוביל אתכם לרכב יוקרתי ומשם ליעדכם בדרך המהירה והנוחה ביותר.

 

הזמן העברות עכשיו

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
CITYRIDE

CITYRIDE