יעדים באירופה

יעדים באמריקה

יעדים באסיה

לא מצאתם את היעד הנדרש?
לכל שאלה – צרו עימנו קשר

מאמרים אחרונים מהבלוג

תחבורה משדה התעופה באמסטרדם

העברות משדה התעופה, מוניות והסעות בכל מקום בעולם | CityRide

להזמנת שירותי העברות משדה התעופה באמסטרדם לבית המלון ישנם יתרונות רבים,
בניגוד לשימוש בתחבורה הציבורית באמסטרדם (שבדרך כלל לא מגיעה עד יעדכם הסופי). שירותי העברות שאטל באמסטרדם לוקחים אתכם עד בית המלון או הכתובת, חוסכים לכם זמן יקר וכסף(לעיתים אוטובוס או רכבת לכלל הנוסעים יוצא פחות משתלם מהעברה פרטית) ומאפשרים לכם להתחיל את החופשה באמסטרדם בצורה החלקה ביותר וברגל ימין.
בנוסף המחיר אותו אתם מקבלים הוא קבוע מראש ולא ניתן לשינוי במידה וישנם פקקי תנועה או כל גורם לא צפוי אחר ולרוב זול יותר ממונית משדה התעופה באמסטרדם.
כשאתם מזמינים שירותי תחבורה באמסטרדם הנחיתה תהיה רכה יותר בעיקר משום שבאולם מקבלי הפנים בשדה תעופה באמסטרדם ימתין לך נציג מקומי, אדיב וידידותי שמכיר את כל נסתרות העיר ויכול לספק מידע עדכני וטיפים להמשך החופשה באמסטרדם.
כל החברות והנהגים עמם אנו עובדים בעלי רישיון והסמכה מתאימים של עיריית אמסטרדם עם אישורי כניסה מתאימים לשדה התעופה באמסטרדם וכך אתם מבטיחים שלא תעלו להסעה עם "חאפרים" ללא כיסוי ביטוחי מתאים.
אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תחבורה באמסטרדם, עם תמיכה טלפונית של 24 שעות להעברות פרטיות באמסטרדם וזמינים לפתור כל תקלה בזמן אמת.
בכל בקשה לשירות העברות משדה התעופה באמסטרדם לעיר אחרת בהולנד או באירופה, בתחבורה לקבוצות באמסטרדם או אוטובוס באמסטרדם, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות עמוד "צור קשר" או במייל info@cityride.co.il ונחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי(בדרך כלל תוך פחות משעה ולכל המאוחר עניין של שעות ספורות).
אפשרי להזמין גם רכבים גדולים באמסטרדם משמונה אנשים ועד אוטובוסים, כמו כן ניתן להזמין שירותי העברות מנמל התעופה באמסטרדם או מרכז העיר אמסטרדם לנמל הים באמסטרדם (נמל ה"קרוזים"), שממנו יוצאות ההפלגות.

 

הזמן העברות עכשיו

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
CITYRIDE

CITYRIDE