יעדים באירופה

יעדים באמריקה

יעדים באסיה

לא מצאתם את היעד הנדרש?
לכל שאלה – צרו עימנו קשר

מאמרים אחרונים מהבלוג

תחבורה משדה התעופה בורשה

הסעות משדה התעופה הבינלאומי ורשה - בירת פולין | city ride - שירותי הסעות בכל מקום בעולם

להזמנת שירותי העברות משדה התעופה בורשה לבית המלון ישנם יתרונות רבים,
בניגוד לשימוש בתחבורה הציבורית בורשה (שבדרך כלל לא מגיעה עד יעדכם הסופי). שירותי העברות שאטל בורשה לוקחים אתכם עד בית המלון או הכתובת, חוסכים לכם זמן יקר וכסף (לעיתים אוטובוס או רכבת לכלל הנוסעים יוצא פחות משתלם מהעברה פרטית) ומאפשרים לכם להתחיל את החופשה בורשה בצורה החלקה ביותר וברגל ימין.
בנוסף המחיר אותו אתם מקבלים הוא קבוע מראש ולא ניתן לשינוי במידה וישנם פקקי תנועה או כל גורם לא צפוי אחר ולרוב זול יותר ממונית משדה התעופה בורשה.
כשאתם מזמינים שירותי תחבורה בורשה הנחיתה תהיה רכה יותר בעיקר משום שבאולם מקבלי הפנים בשדה תעופה בורשה ימתין לך נציג מקומי, אדיב וידידותי שמכיר את כל נסתרות העיר ויכול לספק מידע עדכני וטיפים להמשך החופשה בורשה.
כל החברות והנהגים עמם אנו עובדים בעלי רישיון והסמכה מתאימים של עיריית ורשה עם אישורי כניסה מתאימים לשדה התעופה בורשה וכך אתם מבטיחים שלא תעלו להסעה עם "חאפרים" ללא כיסוי ביטוחי מתאים.
אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תחבורה בורשה, עם תמיכה טלפונית של 24 שעות ביממה וזמינים לפתור כל תקלה בזמן אמת.
בכל בקשה לשירות העברות משדה התעופה בורשה לעיר אחרת בפולין או באירופה, בתחבורה לקבוצות בורשה או אוטובוס בורשה , אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות עמוד "צור קשר" או במייל info@cityride.co.il ונחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי(בדרך כלל תוך פחות משעה ולכל המאוחר עניין של שעות ספורות).
אפשרי להזמין גם רכבים גדולים בורשה משמונה אנשים ועד אוטובוסים.

 

הזמן העברות עכשיו

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
CITYRIDE

CITYRIDE