יעדים באירופה

יעדים באמריקה

יעדים באסיה

לא מצאתם את היעד הנדרש?
לכל שאלה – צרו עימנו קשר

מאמרים אחרונים מהבלוג

תחבורה משדה התעופה ברלין

להזמנת שירותי העברות משדה התעופה ברלין לבית המלון ישנם יתרונות רבים, אנו מציעים פתרון תחבורה משדה התעופה טגל TXL ו שאטל משדה התעופה שונפלד SXF.
בניגוד לשימוש בתחבורה הציבורית בברלין (שבדרך כלל לא מגיעה עד יעדכם הסופי). שירותי העברות שאטל בברלין לוקחים אתכם עד בית המלון או הכתובת, חוסכים לכם זמן יקר וכסף(לעיתים אוטובוס או רכבת לכלל הנוסעים יוצא פחות משתלם מהעברה פרטית) ומאפשרים לכם להתחיל את החופשה בברלין בצורה החלקה ביותר וברגל ימין.
בנוסף המחיר אותו אתם מקבלים הוא קבוע מראש ולא ניתן לשינוי במידה וישנם פקקי תנועה או כל גורם לא צפוי אחר ולרוב זול יותר ממונית משדה התעופה בברלין.
כשאתם מזמינים שירותי תחבורה בברלין הנחיתה תהיה רכה יותר בעיקר משום שבאולם מקבלי הפנים בשדה תעופה בברלין ימתין לך נציג מקומי, אדיב וידידותי שמכיר את כל נסתרות העיר ויכול לספק מידע עדכני וטיפים להמשך החופשה בברלין.
כל החברות והנהגים עמם אנו עובדים בעלי רישיון והסמכה מתאימים של עיריית ברלין עם אישורי כניסה מתאימים לשדה התעופה בברלין וכך אתם מבטיחים שלא תעלו להסעה עם "חאפרים" ללא כיסוי ביטוחי מתאים.
אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תחבורה בברלין, עם תמיכה טלפונית של 24 שעות ביממה להעברות פרטיות בברלין וזמינים לפתור כל תקלה בזמן אמת.
בכל בקשה לשירות העברות משדה התעופה בברלין לעיר אחרת בגרמניה או באירופה, בתחבורה לקבוצות בברלין או אוטובוס בברלין , אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות עמוד "צור קשר" או במייל info@cityride.co.il ונחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי(בדרך כלל תוך פחות משעה ולכל המאוחר עניין של שעות ספורות).
אפשרי להזמין גם רכבים גדולים בברלין משמונה אנשים ועד אוטובוסים.

 

הזמן העברות עכשיו

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Twitter
CITYRIDE

CITYRIDE