יעדים באירופה

יעדים באמריקה

יעדים באסיה

לא מצאתם את היעד הנדרש?
לכל שאלה – צרו עימנו קשר

מאמרים אחרונים מהבלוג

תחבורה משדה תעופה בבודפשט

הסעות מנמל התעופה הבינלאומי פרנץ ליסט, הונגריה | city ride - שירותי הסעות בכל מקום בעולם

להזמנת שירותי העברות משדה התעופה בבודפשט לבית המלון ישנם יתרונות רבים,
בניגוד לשימוש בתחבורה הציבורית בבודפשט (שבדרך כלל לא מגיעה עד יעדכם הסופי). שירותי העברות שאטל בבודפשט לוקחים אתכם עד בית המלון או הכתובת, חוסכים לכם זמן יקר וכסף(לעיתים אוטובוס או רכבת לכלל הנוסעים יוצא פחות משתלם מהעברה פרטית) ומאפשרים לכם להתחיל את החופשה בבודפשט בצורה החלקה ביותר וברגל ימין.
בנוסף המחיר אותו אתם מקבלים הוא קבוע מראש ולא ניתן לשינוי במידה וישנם פקקי תנועה או כל גורם לא צפוי אחר ולרוב זול יותר ממונית משדה התעופה בבודפשט.
כשאתם מזמינים שירותי תחבורה בבודפשט הנחיתה תהיה רכה יותר בעיקר משום שבאולם מקבלי הפנים בשדה תעופה בבודפשט ימתין לך נציג מקומי, אדיב וידידותי שמכיר את כל נסתרות העיר ויכול לספק מידע עדכני וטיפים להמשך החופשה בבודפשט.
כל החברות והנהגים עמם אנו עובדים בעלי רישיון והסמכה מתאימים של עיריית בודפשט עם אישורי כניסה מתאימים לשדה התעופה בבודפשט וכך אתם מבטיחים שלא תעלו להסעה עם "חאפרים" ללא כיסוי ביטוחי מתאים.
אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תחבורה בבודפשט , עם תמיכה טלפונית של 24 להעברות פרטיות בבודפשט וזמינים לפתור כל תקלה אשר ארעה בזמן אמת.
בכל בקשה לשירות העברות משדה התעופה בבודפשט לעיר אחרת בהונגריה או באירופה, בתחבורה לקבוצות בבודפשט או אוטובוס בבודפשט , אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות עמוד "צור קשר" או במייל info@cityride.co.il ונחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי(בדרך כלל תוך פחות משעה ולכל המאוחר עניין של שעות ספורות).
אפשרי להזמין גם רכבים גדולים בבודפשט משמונה אנשים ועד אוטובוסים.

 

הזמן העברות עכשיו

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
CITYRIDE

CITYRIDE