יעדים באירופה

יעדים באמריקה

יעדים באסיה

לא מצאתם את היעד הנדרש?
לכל שאלה – צרו עימנו קשר

מאמרים אחרונים מהבלוג

תחבורה שדה התעופה במוסקבה

העברות משדה התעופה, מוניות והסעות בכל מקום בעולם | CityRide

להזמנת שירותי העברות משדה התעופה במוסקבה לבית המלון ישנם יתרונות רבים, אנו מציעים פתרון תחבורה שאטל פרטי משדה התעופה Domodedovo (DME) משדה התעופה Sheremetyevo
(SVO) ומשדה התעופה VNUKOVO (VKO).
בניגוד לשימוש בתחבורה הציבורית במוסקבה (שבדרך כלל לא מגיעה עד יעדכם הסופי). שירותי העברות שאטל במוסקבה לוקחים אתכם עד בית המלון או הכתובת, חוסכים לכם זמן יקר וכסף(לעיתים אוטובוס או רכבת לכלל הנוסעים יוצא פחות משתלם מהעברה פרטית) ומאפשרים לכם להתחיל את החופשה במוסקבה בצורה החלקה ביותר וברגל ימין.
בנוסף המחיר אותו אתם מקבלים הוא קבוע מראש ולא ניתן לשינוי במידה וישנם פקקי תנועה או כל גורם לא צפוי אחר ולרוב זול יותר ממונית משדה התעופה במוסקבה.
כשאתם מזמינים שירותי תחבורה במוסקבה הנחיתה תהיה רכה יותר בעיקר משום שבאולם מקבלי הפנים בשדה תעופה במוסקבה ימתין לך נציג מקומי, אדיב וידידותי שמכיר את כל נסתרות העיר ויכול לספק מידע עדכני וטיפים להמשך החופשה במוסקבה.
כל החברות והנהגים עמם אנו עובדים בעלי רישיון והסמכה מתאימים של עיריית במוסקבה עם אישורי כניסה מתאימים לשדה התעופה במוסקבה וכך אתם מבטיחים שלא תעלו להסעה עם "חאפרים" ללא כיסוי ביטוחי מתאים.
אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תחבורה במוסקבה, עם תמיכה טלפונית של 24 שעות ביממה להעברות פרטיות במוסקבה וזמינים לפתור כל תקלה בזמן אמת.
בכל בקשה לשירות העברות משדה התעופה במוסקבה לעיר אחרת ברוסיה, בתחבורה לקבוצות במוסקבה או אוטובוס במוסקבה , אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות עמוד "צור קשר" או במייל info@cityride.co.il ונחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי(בדרך כלל תוך פחות משעה ולכל המאוחר עניין של שעות ספורות).
אפשרי להזמין גם רכבים גדולים במוסקבה משמונה אנשים ועד אוטובוסים.

 

הזמן העברות עכשיו

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
CITYRIDE

CITYRIDE