יעדים באירופה

יעדים באמריקה

יעדים באסיה

לא מצאתם את היעד הנדרש?
לכל שאלה – צרו עימנו קשר

מאמרים אחרונים מהבלוג

העברות בעולם

הרבה פעמים אנחנו מגיעים למקומות חדשים בעולם ומחפשים דרכי תחבורה משדה תעופה למרכז העיר. כמובן שלרוב קיימת אופציה של תחבורה ציבורית משדה תעופה בערים מרכזיות בעולם אך לעיתים התחבורה מסורבלת, לא מגיעה עד לנקודה הסופית אליה אנחנו רוצים להגיע, שלא נדבר על לסחוב מזוודות כבדות בתחבורה וברחובות העיר.

אופציה נוספת היא כמובן מונית. לרוב קשה לדעת מראש כמה עולה המונית משדה התעופה למרכז העיר או ליעד אליו אנחנו רוצים להגיע. עלות המונית משדה תעופה למרכז העיר בדרך כלל נקבעת על ידי מונה ונגזרת מאורך הנסיעה, משך הנסיעה, שעת הנסיעה , כמות הכבודה וכמות הנוסעים. אם מדובר בקבוצה גדולה או אפילו בינונית של נוסעים יהיה צורך במספר מוניות. עלות זו יכולה להיות גדולה יותר מהזמנת מיניואן או מיניבוס מראש באמצעות חברת הסעות.

העברה באמצעות חברת הסעות הינה הדרך הבטוחה ביותר להגיע ליעד הסופי במהירות וללא הפתעות. הזמנת העברות בעולם באמצעות חברת הסעות מבטיחה מחיר ידוע מראש, שירות אדיב ורכב מתאים לגודל הקבוצה ולכבודה.
ניתן להזמין שירות העברות בעולם בכל יעד ולכל נקודה ברכב רגיל, מיניבוס, אוטובוס, רכב יוקרה או רכב מותאם לכסא גלגלים (הסעה נגישה).

בתקופת הקורונה אנו מקפידים בכל היעדים על חיטוי הרכב בין נוסע לנוסע, אמצעי חיטוי ידיים ברכב, עטיית מסיכה על ידי הנהג ועומדים בכל התנאים של החוק המקומי ביעד בנושא שמירה על ריחוק חברתי ומספר הנוסעים המותר ברכב.

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Twitter
CITYRIDE

CITYRIDE