יעדים באירופה

יעדים באמריקה

יעדים באסיה

לא מצאתם את היעד הנדרש?
לכל שאלה – צרו עימנו קשר

מאמרים אחרונים מהבלוג

תחבורה משדה התעופה בבריסל

הסעות מנמל התעופה של בריסל בלגיה | city ride - שירותי הסעות בכל מקום בעולם

להזמנת שירותי העברות משדה התעופה בבריסל לבית המלון ישנם יתרונות רבים,
בניגוד לשימוש בתחבורה הציבורית בבריסל (שבדרך כלל לא מגיעה עד יעדכם הסופי). שירותי העברות שאטל בבריסל לוקחים אתכם עד בית המלון או הכתובת, חוסכים לכם זמן יקר וכסף (לעיתים אוטובוס או רכבת לכלל הנוסעים יוצא פחות משתלם מהעברה פרטית) ומאפשרים לכם להתחיל את החופשה בבריסל בצורה החלקה ביותר וברגל ימין.
בנוסף המחיר אותו אתם מקבלים הוא קבוע מראש ולא ניתן לשינוי במידה וישנם פקקי תנועה או כל גורם לא צפוי אחר ולרוב זול יותר ממונית משדה התעופה בבריסל.
כשאתם מזמינים שירותי תחבורה בבריסל הנחיתה תהיה רכה יותר בעיקר משום שבאולם מקבלי הפנים בשדה תעופה בבריסל ימתין לך נציג מקומי, אדיב וידידותי שמכיר את כל נסתרות העיר ויכול לספק מידע עדכני וטיפים להמשך החופשה בבריסל.
כל החברות והנהגים עמם אנו עובדים בעלי רישיון והסמכה מתאימים של עיריית בריסל עם אישורי כניסה מתאימים לשדה התעופה בבריסל וכך אתם מבטיחים שלא תעלו להסעה עם "חאפרים" ללא כיסוי ביטוחי מתאים.
אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תחבורה בבריסל, עם תמיכה טלפונית של 24 להעברות פרטיות בבריסל וזמינים לפתור כל תקלה בזמן אמת.
בכל בקשה לשירות העברות משדה התעופה מבריסל לעיר אחרת בבלגיה או באירופה, בתחבורה לקבוצות בבריסל או אוטובוס בבריסל, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות עמוד "צור קשר" או במייל info@cityride.co.il ונחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי(בדרך כלל תוך פחות משעה ולכל המאוחר עניין של שעות ספורות).
אפשרי להזמין גם רכבים גדולים בבריסל משמונה אנשים ועד אוטובוסים.

 

הזמן העברות עכשיו

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
CITYRIDE

CITYRIDE