יעדים באירופה

יעדים באמריקה

יעדים באסיה

לא מצאתם את היעד הנדרש?
לכל שאלה – צרו עימנו קשר

מאמרים אחרונים מהבלוג

תחבורה משדה התעופה בברצלונה

הסעות מנמל התעופה בברצלונה | city ride - שירותי הסעות בכל מקום בעולם

להזמנת שירותי העברות משדה התעופה ברצלונה לבית המלון ישנם יתרונות רבים,
בניגוד לשימוש בתחבורה הציבורית בברצלונה(שבדרך כלל לא מגיעה עד יעדכם הסופי). שירותי העברות שאטל בברצלונה לוקחים אתכם עד בית המלון או הכתובת, חוסכים לכם זמן יקר וכסף(לעיתים אוטובוס או רכבת לכלל הנוסעים יוצא פחות משתלם מהעברה פרטית) ומאפשרים לכם להתחיל את החופשה בברצלונה בצורה החלקה ביותר וברגל ימין.
בנוסף המחיר אותו אתם מקבלים הוא קבוע מראש ולא ניתן לשינוי במידה וישנם פקקי תנועה או כל גורם לא צפוי אחר ולרוב זול יותר ממונית משדה התעופה בברצלונה.
כשאתם מזמינים שירותי תחבורה בברצלונה הנחיתה תהיה רכה יותר בעיקר משום שבאולם מקבלי הפנים בשדה תעופה ברצלונה ימתין לך נציג מקומי, אדיב וידידותי שמכיר את כל נסתרות העיר ויכול לספק מידע עדכני וטיפים להמשך החופשה בברצלונה.
כל החברות והנהגים עמם אנו עובדים בעלי רישיון והסמכה מתאימים של עיריית ברצלונה עם אישורי כניסה מתאימים לשדה התעופה בברצלונה וכך אתם מבטיחים שלא תעלו להסעה עם "חאפרים" ללא כיסוי ביטוחי מתאים.
אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תחבורה בברצלונה, עם תמיכה טלפונית של 24 שעות ביממה גם לשאטלים בברצלונה וגם להעברות פרטיות בברצלונה וזמינים לפתור כל תקלה אשר ארעה בזמן אמת.
בכל בקשה לשירות העברות משדה התעופה בברצלונה לקוסטה בראווה או לעיר אחרת בספרד או באירופה, בתחבורה לקבוצות בברצלונה או אוטובוס בברצלונה, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות עמוד "צור קשר" או במייל info@cityride.co.il ונחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי(בדרך כלל תוך פחות משעה ולכל המאוחר עניין של שעות ספורות).
אפשרי להזמין גם רכבים גדולים בברצלונה משמונה אנשים ועד אוטובוסים, כמו כן ניתן להזמין שירותי העברות מנמל התעופה ברצלונה או מרכז העיר ברצלונה לנמל הים בברצלונה(נמל ה"קרוזים"), שממנו יוצאות ההפלגות.

 

הזמן העברות עכשיו

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
CITYRIDE

CITYRIDE