יעדים באירופה

יעדים באמריקה

יעדים באסיה

לא מצאתם את היעד הנדרש?
לכל שאלה – צרו עימנו קשר

מאמרים אחרונים מהבלוג

תחבורה משדה התעופה בפראג

להזמנת שירותי העברות משדה התעופה בפראג לבית המלון ישנם יתרונות רבים,
בניגוד לשימוש בתחבורה הציבורית בפראג (שבדרך כלל לא מגיעה עד יעדכם הסופי). שירותי העברות שאטל בפראג לוקחים אתכם עד בית המלון או הכתובת, חוסכים לכם זמן יקר וכסף(לעיתים אוטובוס או רכבת לכלל הנוסעים יוצא פחות משתלם מהעברה פרטית) ומאפשרים לכם להתחיל את החופשה בפראג בצורה החלקה ביותר וברגל ימין.
בנוסף המחיר אותו אתם מקבלים הוא קבוע מראש ולא ניתן לשינוי במידה וישנם פקקי תנועה או כל גורם לא צפוי אחר ולרוב זול יותר ממונית משדה התעופה בפראג.
כשאתם מזמינים שירותי תחבורה בפראג הנחיתה תהיה רכה יותר בעיקר משום שבאולם מקבלי הפנים בשדה תעופה בפראג ימתין לך נציג מקומי, אדיב וידידותי שמכיר את כל נסתרות העיר ויכול לספק מידע עדכני וטיפים להמשך החופשה בפראג.
כל החברות והנהגים עמם אנו עובדים בעלי רישיון והסמכה מתאימים של עיריית בפראג עם אישורי כניסה מתאימים לשדה התעופה בפראג וכך אתם מבטיחים שלא תעלו להסעה עם "חאפרים" ללא כיסוי ביטוחי מתאים.
אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תחבורה בפראג, עם תמיכה טלפונית של 24 להעברות פרטיות בפראג וזמינים לפתור כל תקלה בזמן אמת.
בכל בקשה לשירות העברות משדה התעופה בפראג קארלוי וארי או לעיר אחרת בצ'כיה או באירופה, בתחבורה לקבוצות בפראג או אוטובוס בפראג , אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות עמוד "צור קשר" או במייל info@cityride.co.il ונחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי(בדרך כלל תוך פחות משעה ולכל המאוחר עניין של שעות ספורות).
אפשרי להזמין גם רכבים גדולים בפראג משמונה אנשים ועד אוטובוסים

 

הזמן העברות עכשיו

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Twitter
CITYRIDE

CITYRIDE