תחבורה משדה התעופה ברומא

להזמנת שירותי העברות משדה התעופה ברומא לבית המלון ישנם יתרונות רבים,
בניגוד לשימוש בתחבורה הציבורית ברומא (שבדרך כלל לא מגיעה עד יעדכם הסופי). שירותי העברות שאטל ברומא לוקחים אתכם עד בית המלון או הכתובת, חוסכים לכם זמן יקר וכסף(לעיתים אוטובוס או רכבת לכלל הנוסעים יוצא פחות משתלם מהעברה פרטית) ומאפשרים לכם להתחיל את החופשה ברומא בצורה החלקה ביותר וברגל ימין.
בנוסף המחיר אותו אתם מקבלים הוא קבוע מראש ולא ניתן לשינוי במידה וישנם פקקי תנועה או כל גורם לא צפוי אחר ולרוב זול יותר ממונית משדה התעופה ברומא .
כשאתם מזמינים שירותי תחבורה ברומא הנחיתה תהיה רכה יותר בעיקר משום שבאולם מקבלי הפנים בשדה תעופה ברומא ימתין לך נציג מקומי, אדיב וידידותי שמכיר את כל נסתרות העיר ויכול לספק מידע עדכני וטיפים להמשך החופשה ברומא.
כל החברות והנהגים עמם אנו עובדים בעלי רישיון והסמכה מתאימים של עיריית ברומא עם אישורי כניסה מתאימים לשדה התעופה ברומא וכך אתם מבטיחים שלא תעלו להסעה עם "חאפרים" ללא כיסוי ביטוחי מתאים.
אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תחבורה ברומא , עם תמיכה טלפונית של 24 שעות ביממה גם לשאטלים ברומא וגם להעברות פרטיות ברומא וזמינים לפתור כל תקלה בזמן אמת.
בכל בקשה לשירות העברות משדה התעופה ברומא לנמל הים Civitavecchia או לעיר אחרת באיטליה או באירופה, בתחבורה לקבוצות ברומא או אוטובוס ברומא , אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות עמוד "צור קשר" או במייל info@cityride.co.il ונחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי(בדרך כלל תוך פחות משעה ולכל המאוחר עניין של שעות ספורות).
אפשרי להזמין גם רכבים גדולים ברומא משמונה אנשים ועד אוטובוסים.

 

הזמן העברות עכשיו