תחבורה משדה התעופה מדריד

להזמנת שירותי העברות משדה התעופה מדריד לבית המלון ישנם יתרונות רבים,
בניגוד לשימוש בתחבורה הציבורית במדריד(שבדרך כלל לא מגיעה עד יעדכם הסופי). שירותי העברות שאטל במדריד לוקחים אתכם עד בית המלון או הכתובת, חוסכים לכם זמן יקר וכסף(לעיתים אוטובוס או רכבת לכלל הנוסעים יוצא פחות משתלם מהעברה פרטית) ומאפשרים לכם להתחיל את החופשה במדריד בצורה החלקה ביותר וברגל ימין.
בנוסף המחיר אותו אתם מקבלים הוא קבוע מראש ולא ניתן לשינוי במידה וישנם פקקי תנועה או כל גורם לא צפוי אחר ולרוב זול יותר ממונית משדה התעופה במדריד.
כשאתם מזמינים שירותי תחבורה במדריד הנחיתה תהיה רכה יותר בעיקר משום שבאולם מקבלי הפנים בשדה תעופה במדריד ימתין לך נציג מקומי, אדיב וידידותי שמכיר את כל נסתרות העיר ויכול לספק מידע עדכני וטיפים להמשך החופשה במדריד.
כל החברות והנהגים עמם אנו עובדים בעלי רישיון והסמכה מתאימים של עיריית מדריד עם אישורי כניסה מתאימים לשדה התעופה במדריד וכך אתם מבטיחים שלא תעלו להסעה עם "חאפרים" ללא כיסוי ביטוחי מתאים.
אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תחבורה במדריד, עם תמיכה טלפונית של 24 שעות ביממה גם לשאטלים במדריד וגם להעברות פרטיות במדריד וזמינים לפתור כל תקלה בזמן אמת.
בכל בקשה לשירות העברות משדה התעופה במדריד לעיר אחרת בספרד או באירופה, בתחבורה לקבוצות במדריד או אוטובוס במדריד , אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות עמוד "צור קשר" או במייל info@cityride.co.il ונחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי(בדרך כלל תוך פחות משעה ולכל המאוחר עניין של שעות ספורות).
אפשרי להזמין גם רכבים גדולים במדריד משמונה אנשים ועד אוטובוסים.

 

הזמן העברות עכשיו