תחבורה שדה התעופה במילאנו

להזמנת שירותי העברות משדה התעופה במילאנו לבית המלון ישנם יתרונות רבים,
בניגוד לשימוש בתחבורה הציבורית במילאנו (שבדרך כלל לא מגיעה עד יעדכם הסופי). שירותי העברות שאטל במילאנו לוקחים אתכם עד בית המלון או הכתובת, חוסכים לכם זמן יקר וכסף (לעתים אוטובוס או רכבת לכלל הנוסעים יוצא פחות משתלם מהעברה פרטית) ומאפשרים לכם להתחיל את החופשה במילאנו בצורה החלקה ביותר וברגל ימין.
בנוסף המחיר אותו אתם מקבלים הוא קבוע מראש ולא ניתן לשינוי במידה וישנם פקקי תנועה או כל גורם לא צפוי אחר ולרוב זול יותר ממונית משדה התעופה במילאנו.
כשאתם מזמינים שירותי תחבורה במילאנו הנחיתה תהיה רכה יותר בעיקר משום שבאולם מקבלי הפנים בשדה תעופה במילאנו ימתין לך נציג מקומי, אדיב וידידותי שמכיר את כל נסתרות העיר ויכול לספק מידע עדכני וטיפים להמשך החופשה במילאנו.
כל החברות והנהגים עמם אנו עובדים בעלי רישיון והסמכה מתאימים של עיריית במילאנו עם אישורי כניסה מתאימים לשדה התעופה במילאנו וכך אתם מבטיחים שלא תעלו להסעה עם "חאפרים" ללא כיסוי ביטוחי מתאים.
אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תחבורה במילאנו, עם תמיכה טלפונית של 24 להעברות פרטיות במילנאנו וזמינים לפתור כל תקלה בזמן אמת.
בכל בקשה לשירות העברות משדה התעופה במילאנו לעיר אחרת באיטליה או באירופה, בתחבורה לקבוצות במילאנו או אוטובוס במילאנו,אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות עמוד "צור קשר" או במייל info@cityride.co.il ונחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי(בדרך כלל תוך פחות משעה ולכל המאוחר עניין של שעות ספורות).
אפשרי להזמין גם רכבים גדולים במילאנו משמונה אנשים ועד אוטובוסים.

 

הזמן העברות עכשיו