יעדים באירופה

יעדים באמריקה

יעדים באסיה

לא מצאתם את היעד הנדרש?
לכל שאלה – צרו עימנו קשר

מאמרים אחרונים מהבלוג

אודות

סיטירייד - ככה מתחילים טיול!

סיטירייד הוקמה בשנת 2011 על ידי אנשי תיירות אשר זיהו את הצורך של תייר ישראלי במדינה זרה למצוא את הדרך הבטוחה, האמינה והמהירה ביותר להגיע ליעדו.

במהלך שנות הפעילות הצלחנו לגבש צוות שמתמקד בשירות לקוחות, הנגשת מוצר טכנולוגי עכשוי בסטנדרטים בינלאומיים והוספת שירותים בהתאם למפת התיירות המשתנה באופן תדיר, במיוחד לאור גידול טיסות הלאו קוסט.

אנו מספקים שירותי העברות לבודדים, לנוסעים עסקיים ולקבוצות שרוצים להגיע בצורה נוחה ובטוחה למלון/דירה/כנס/נמל ים/תחנת רכבת או כל יעד אחר.

כולנו מכירים את הרגע שבו נחתנו, עברנו ביקורת דרכונים ,אספנו את המזוודות ,יצאנו מאולם קבלת הפנים ושאלנו את עצמנו מה עכשיו? איך מגיעים למלון?

אין דבר מעצבן יותר מנהג מונית שהחליט לעשות לנו סיור מעגלי ברחובותיה הפקוקים של העיר ובינתיים המונה דופק. אותנו.

על מנת להימנע מתלאות מיותרות ולהתחיל את הטיול ברגל ימין כדאי להזמין העברות משדה התעופה מראש, כאשר אתם מזמינים העברות משדה התעופה אל המלון או כל יעד אחר אתם מקבלים מחיר קבוע מראש אשר אינו תלוי בתנועה, כבישים סגורים או כל דבר אחר אשר גורם לעיכוב. המחיר ששולם בעת ביצוע ההזמנה הוא המחיר הסופי.

שימוש בשירותינו יבטיח לכם נחיתה רגועה נטולת לחץ שכן גם אם טיסתכם התעכבה הנהג אשר אמור לפגוש אתכם מעודכן בשעת ההגעה הנכונה וימתין לכם עם נחיתתכם.

מוקד השירות והתמיכה ללקוחות הנמצאים בחו"ל זמין 24/7 בעברית בטלפון וגם בווטסאפ – פרטים מלאים מופיעים על גבי אישור ההזמנה.

אנו מפעילים שירות העברות בכל רחבי העולם ומגיעים גם ליעדים אקזוטיים ולא שגרתיים. בזכות מערך שיתופי פעולה עם מגוון נותני שירות בכל רחבי העולם אנו גאים להציע קשת רחבה של שירותים החל מהסעות משותפות מוזלות ועד לשירות ברכבי יוקרה וקבוצות גדולות. כמו כן צברנו ניסיון רב בשירות הסעות סביב תערוכות גדולות באירופה ובמזרח הרחוק.

נשמח לעמוד לשירותכם לכל שאלה או בקשה  – צרו קשר

 

הזמן העברות עכשיו

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Twitter
CITYRIDE

CITYRIDE